top of page

Beauty point: Jak správně umýt přírodní vlasy s leskem

I když se často hovoří o vzhledu, stylu a trendech ... praxe v tom, jak správně mýt vlasy může být snadno opomenuta - ale to by nemělo být! I když se tato rutina zdá být jednoduchá, je častým důkazem, že vlasy si špatně myje stále velká část populace.

Zde jsou přinášíme nejčastější chyby při péči o vlasy a 5 tipů jak se vyhnout těmto chybám:

Krok 1 - Začněte tím, že budete kartáčovat vlasy měkkým kartáčkem. To vám pomůže odstranit zbytky stylingových produktů, aniž by vlasy stresovaly. Krok 2 - Měli bychom brát zřetel, že je důležité věnovat pozornost teplotě vody, ujistěte se, že není příliš horká. Krok 3 - Pak malé množství šamponu vetřete ho do délek vašich vlasů. Použití dbejte na to, aby byl šampon rovnoměrně aplikovaný jak na pokožku hlavy tak i do délek vlasů. Krok 4 - Jemně vmasírujte produkt do pokožky hlavy a nechte ho stékat rovnoměrně po délkách vlasů. Vyvarujte se nadměrného drhnutí, jinak riskujete oslabení či poškození vlasů. Krok 5 - Vlasy důkladně opláchněte, abyste se zbavili kompletně produktu z vlasové pokožky a vlasů a následně jako vždy ošetřete kondicionérem/maskou, která pasuje Vaší struktuře vlasů.

Podle následujících kroků vaše vlasy budou vypadat zdravé a lesklé - krásné vlasy jsou spojeny s ideálními výrobky pro Vaše vlasy. Prohlédněte si všechny řady Elgon na našich stránkách, jako je například Sinsea, která byla vyvinuta s přírodními oleji a je ideální pro osoby s citlivou pokožkou. Nezapomeňte se zeptat svého kadeřníka o radu!

bottom of page