top of page

"Nude Look" trend pro letošní rok

Trend pro rok 2015 je takzvaný "Nude Look" charakterizovaný jemnými a průsvitnými tóny.

Je to přírodní a sofistikovaný efekt a lze jej přizpůsobit každé ženě pro každou příležitost. Zde Vám představujeme některé tipy pro tento nadcházející trend.

Blond, je nejjemnější barva a může vypadat uměle až přehnaně a to obvzlášť pokud máte přirozeně tmavé vlasy. Vždy dodržujte odborné rady svého kadeřníka během hledání nejvhodnějšího odstínu. Mezi Elgon blond se zařadili 4 nové odstíny "Nude Blond" z řady Moda&Styling.

Jsou to: Amber Nude Blond; Ivony Nude Blond; Sand Nude Blond; Sheer Lavender Nude Blond, perfektní pro ty kdo chtějí půvabnou, bohatou a energetickou blond barvu. Řada Nude splňuje všechny požadavky světlých blond odstínů a může být přizpůsobená každému, kdo chce vždy sledovat trendy a být aspoň jednou přírodní blondýnkou.

Depositphotos_64569927_s-200x300.jpg

Nadruhou stranu, pokud blond není právě odstín pro Vás a přesto chcete získat přirozený vzhled pomocí make-upu, jděte po zářivým vzhledu vytvořený pomocí neutrální růžové a béžové. Přidáním zlatého odstínu můžete tvář rozzářit. Výsledkem bude neuvěřitelně přirozený vzhled o kterém si lidé pomyslí, že žádný make-up nemáte.

Nezapomeňte na “bonne mine” efekt porcelánové tváře s dotykem lesku na rtech a francouzské manikůry nebo pastelově nalakovaných nehtů. Tyto dvě věci jsou nutností pro eleganci a vytříbený styl.

Nyní znáte tajemství přirozeného vzhledu a už pouze záleží na Vás aby tomu tak bylo! A nezapomeňte se s námi podělit o Váš "look" na našich facebookových stránkách!

bottom of page