top of page
Professional_10Min.webp

10 MIN

Trvalé profesionální barvení do 10 minut

Nedostatek času? 10MIN zaručuje neuvěřitelné výsledky za pouhých deset minut.

10MIN je řešení pro získání maximálního pokrytí a lesku z vaší barevné služby v minimálním čase. Ideální pro maskování šedivých vlasů, zkracuje běžně požadovaný čas o 70 %. Perfektní pro poskytování expresních služeb ve vašem salonu, které zaručují vynikající výkon a zároveň umožňují větší obrat zákazníků. Obohacený o keratin pro zvýšení pevnosti vlasového vlákna.

33 odstínů

Poměr míchání 1:1 s Oxi-Cream

Velikost

Typ vlasů

Pro všechny typy vlasů.

Výsledky

√ Krytí šedivých vlasů

√ Plná a jasná barva

√ Doba působení 10 MIN

Návod k použití

Barvu je nutné smíchat se specifickým krémem Oxi Cream podle tabulky níže. Směs naneste rovnoměrně a rychle na suché, neumyté vlasy a po uplynutí doby tuhnutí důkladně opláchněte. Striktně dodržujte dobu působení

Ingredience

AQUA (WATER / EAU), CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-30, AMMONIUM HYDROXIDE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE, PARAFFIN, POLYQUATERNIUM-22, GLYCERIN, SODIUM SULFITE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, TETRASODIUM EDTA, ASCORBIC ACID, CARAMEL, CETYL PALMITATE, SODIUM HYDROSULFITE, PARFUM (FRAGRANCE), OLETH-5 PHOSPHATE, DIOLEYL PHOSPHATE, ACRYLAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE/ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-3 RICINOLEATE, p-PHENYLENEDIAMINE, p-AMINOPHENOL, N,N-BIS(2-HYDROXYETHYL)-p-PHENYLENEDIAMINE SULFATE, m-AMINOPHENOL, RESORCINOL, 2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE, 2-METHYLRESORCINOL, 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE, 4-CHLORORESORCINOL, 5-AMINO-6-CHLORO-o-CRESOL, 1-HYDROXYETHYL 4,5-DIAMINO PYRAZOLE SULFATE, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, 1-NAPHTHOL.

oiltsubaki.jpeg

OLEJ TSUBAKI


Může se pochlubit zvláčňujícím a zvlhčujícím účinkem pro lepší lesk.

5t.webp
bottom of page