top of page
2022.02.17.webp

KDO JSME

Podporujeme vášeň a kreativitu prostřednictvím péče o vlasy s profesionálními a účinnými produkty: náš příslib jedinečnosti znamená poskytování inspirace a inovací, od výroby Made-in-Italy až po zbytek světa.

Posláním, které jsme si stanovili, je nabídnout jedinečný zážitek, šitý na míru tak, aby posílil jedinečnost každého jednotlivce, nikdy se nespokojit s málem a jít vždy o kousek dál ve snaze o krásu.

2022.05.30.webp

 

INOVACE UDRŽITELNOST


Kvalita receptur byla vždy jednou z našich silných stránek: naši laboratorní technici pracují pouze s těmi nejlepšími surovinami a nejčistšími ingrediencemi, aby získali ultra účinné receptury, které neobsahují SLES a nejsou testovány na zvířatech.

V roce 2021 jsme představili nové biotechnologické aktivní ingredience: unikátní inovativní řešení, které nám umožňuje pracovat s ještě čistšími principy a které ve svém výrobním procesu využívají méně vody a zdrojů, což je činí udržitelnějšími.

Abychom přispěli ke snížení našeho dopadu na životní prostředí, rozhodli jsme se nainstalovat solární panely, které pomáhají dodávat energii potřebnou pro naše výrobní závody, zatímco u většiny našich produktů používáme recyklované a recyklovatelné obaly.

2022_06_13_Elgon_Energia_del_sole_quadrato.webp

 

ETIKA

Ve společnosti Elgon není vytváření kosmetických produktů pouze naší prací, ale je to také způsob, jak reagovat na zázraky stvoření a oslavovat intimní krásu přírody a zároveň respektovat svobodu a rovnost jednotlivce.

 

To vše nám umožnila vyjádřit řada projektů, včetně naší spolupráce s COPI: počínaje „D pro rozvoj, budoucnost Sierry Leone je žena“, iniciativa zaměřená na 2 500 žen a jejich komunit, kromě aktivit zaměřených na o potravinové bezpečnosti, zejména o posílení dodavatelského řetězce kešu ořechů.

2022.05.25.webp

od nás, k vám
Nestačí nám zaručit, že naše produkty jsou  100% vyrobeny v itálii : rozhodli jsme se také pracovat s krátkým dodavatelským řetězcem, přímo od nás výrobce, až k vám spotřebiteli. Osobně se staráme o cestu, kterou se vydává každý náš produkt, od nápadu přes formulaci, výrobu, balení a nakonec expedici. Produkce v Itálii a vyhýbání se zprostředkovatelům nám umožňuje poskytovat nejlepší kvalitu a nejširší výběr produktů, aby každý mohl vyjádřit svou jedinečnost.

bottom of page