top of page
I-Blonde_WhitePlus.webp

I|BLOND

WHITE PLUS

Vysoce účinný melír

Vytvořte  jakýkoli typ zesvětlení pomocí spolehlivého produktu prémiové kvality

White Plus Bleach je vysoce výkonný betprašný melír formulovaná pro všechny zesvětlovací techniky, klasická bílá pro spolehlivé zesvětlení. Navrženo pro zesvětlení až o 7 tónů, jeho textura je kompaktní, krémová a rovnoměrná, aby usnadnila aplikaci a zlepšila přilnavost k vlasům.

Zesvětlující prvky receptury fungují v synergii s AC OIL Complex, bohatou směsí olejů, která chrání vlasy před stresem způsobeným bělením, a extraktem z řasy Spirulina, aby pomohly posílit vlasy a dosáhnout zdravějšího vzhledu.

Poměr míchání 1:2 s Oxi-Cream, 10°-20°-30°-40° vol.

Velikost

Typ vlasů

Všechny typy vlasů a všechny techniky zesvětlování

Výsledky

√ Spolehlivé zesvětlení √ Chráněné a hedvábné vlasy

Návod k použití

Melír musí být smíchán se specifickým Oxi Cream (v 10, 20, 30 nebo 40* vol.), v poměru 1:2.
Naneste směs rovnoměrně na suché vlasy a nechte působit až 45 minut, každých 5 minut kontrolujte zesvětlení. Na konci doby působení důkladně opláchněte. *pouze na přírodní a zdravé vlasy

Ingredience
AMMONIUM PERSULFATE, POTASSIUM PERSULFATE, SODIUM SILICATE, SODIUM METASILICATE, CELLULOSE GUM, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL / HUILE MINERALE), TETRASODIUM EDTA, SILICA, KAOLIN, MAGNESIUM CARBONATE HYDROXIDE, SODIUM STEARATE, CARBOMER, SODIUM LAURYL SULFATE, INULIN, GLYCINE SOJA OIL (GLYCINE SOYA (SOYBEAN) OIL), HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL), ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL (ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL), CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL (LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL), BISABOLOL, RETINYL PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLENE GLYCOL, SPIRULINA MAXIMA POWDER.

bottom of page