top of page
I-Blonde_Super9.webp

I|BLOND

SUPER 9

Vysoce zesvětlující melír

Popusťte uzdu svému talentu a kreativitě s vysoce výkonným produktem pro odlehčení rukou

Ultra vysoce výkonný melír formulovaný tak, aby dosáhl 9 úrovní zesvětlení v co nejkratším čase. Textura je kompaktní, krémová a rovnoměrná, aby usnadnila aplikaci a zlepšila přilnavost k vlasům, se schopností zesvětlit až o 9 tónů na přírodních vlasech a až o 8 na barvených vlasech; ideální pro dosažení nádherných blond, i když začínáte s tmavšími základy. Zesvětlující prvky receptury působí v synergii s AC OIL Complex, bohatou směsí olejů, která chrání vlasy před stresem způsobeným bělením, a extraktem ze zlaté řasy pro antioxidační a změkčující účinek.

Poměr míchání 1:2 s Oxi-Cream, 10°-20°-30°-40° vol.

Velikost

Typ vlasů

Všechny typy vlasů a všechny techniky zesvětlování

Výsledky

√ Moderní zesvětlení √ Chráněné a hedvábné vlasy

Návod k použití

Melír musí být smíchán se specifickým Oxi Cream (v 10, 20, 30 nebo 40* vol.), v poměru 1:2.
Naneste směs rovnoměrně na suché vlasy a nechte působit až 45 minut, každých 5 minut kontrolujte zesvětlení. Na konci doby působení důkladně opláchněte. *pouze na přírodní a zdravé vlasy

Ingredience

POTASSIUM PERSULFATE, AMMONIUM PERSULFATE, SODIUM SILICATE, SODIUM METASILICATE, SODIUM PERSULFATE, SODIUM STEARATE, MAGNESIUM CARBONATE HYDROXIDE, CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA GUM (CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA (GUAR) GUM), KAOLIN, MAGNESIUM OXIDE, CYCLODEXTRIN, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL / HUILE MINERALE), XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, CI 77499 (IRON OXIDES), GLYCINE SOJA OIL (GLYCINE SOYA (SOYBEAN) OIL), HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL), ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL (ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL), CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL (LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL), ANTHEMIS NOBILIS FLOWER OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BISABOLOL, RETINYL PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, ALARIA ESCULENTA EXTRACT.

bottom of page