top of page
I-Blonde_CreamBleach.webp

I|BLOND

CREAM BLEACH

Melírující krém

Pro vysoce účinné odbarvování, které zvýrazňuje neutrální blond a zároveň zabraňuje žlutým podtónům

Cream Bleach je bělící krém zvláště vhodný pro bělení celé hlavy a odrostů. Je také vynikající pro všechny ostatní technické bělící služby, zaručuje zesvětlení až o 6 tónů. Obohacený o açaí olej a arganový olej zanechává vlasy chráněné a hydratované. Krémové složení umožňuje dokonalou přilnavost k délkám vlasů, což umožňuje Cream Bleach být také vynikajícím spojencem pro úplné nebo částečné moření a čištění barvy; ve skutečnosti je perfektní pro hluboké a jednotné odstranění pigmentů.

 

Poměr míchání 1:2 s Oxi-Cream, 10°-20°-30°-40° obj.

Velikost

Typ vlasů

Všechny typy vlasů a všechny techniky zesvětlování

Výsledky

√ Ideální pro bělení odrostů. √ Perfektní pro moření a čištění barev

Návod k použití


Pro odrosty smíchejte s Oxy Cream 10 nebo 20 vol.; pro délky bělení smíchejte s Oxy Cream 10, 20, 30 nebo 40 vol., vždy s poměrem míchání 1:1,5 a s maximální dobou tuhnutí 45 minut. Vynikající také pro moření a celkové nebo částečné čištění barev.

Ingredience

POTASSIUM PERSULFATE, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL / HUILE MINERALE), SODIUM METASILICATE, AMMONIUM PERSULFATE, PETROLATUM, SODIUM STEARATE, ISOPROPYL MYRISTATE, CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA GUM (CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA (GUAR) GUM), SODIUM SILICATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, TITANIUM DIOXIDE, MAGNESIUM OXIDE, SODIUM LAURYL SULFATE, EUTERPE OLERACEA FRUIT OIL (EUTERPE OLERACEA (ACAI) FRUIT OIL), ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, POLYAMINO SUGAR CONDENSATE, SILICA, HYDROGENATED CASTOR OIL.

bottom of page