top of page
Professional_GetTheColor_NaturalEffect.webp

GET THE COLOR

Permanentní profesionální barvicí krém bez PPD

Ciťte se krásně v barvě s přírodním efektem, která je pro vás ideální

Get The Color je permanentní krémové barvivo, které zaručuje zářivý barevný výsledek s přirozeným efektem při zachování extrémně jasných a čistých odlesků díky molární rovnováze každého odstínu. Ideální pro ty, kteří hledají krytí šedivých vlasů s přirozeným efektem a maximálním výkonem při respektování vlasů a životního prostředí. Tuba je vyrobena z 95% recyklovaného hliníku a pouzdro je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru. Receptura byla obohacena o 0,15 % vitaminu C a 0,15 % fermentovaného citrusového extraktu se zesvětlujícími a hydratačními vlastnostmi.

74 odstínů

Poměr míchání 1:1,5 s Oxi-Cream; 1:2 pro high-lights

Velikost

Typ vlasů

Pro všechny typy vlasů.

Výsledky

√ Přirozený efekt, jasná a vícebarevná barva
√ Krytí šedivých/bílých vlasů
√ Barva s delší výdrží
√ Měkkost a kosmetický efekt

Návod k použití

Barvivo je nutné smíchat se specifickým Oxi-Cream podle tabulky níže. Směs naneste rovnoměrně na suché, neumyté vlasy a po uplynutí doby tuhnutí důkladně opláchněte.

Ingredience

AQUA (WATER / EAU), AMMONIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-22, SODIUM SULFITE, TETRASODIUM EDTA, ASCORBIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PARFUM (FRAGRANCE), CETEARETH-30, PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, CETYL PALMITATE, PROPYLENE GLYCOL, PYRUS MALUS FRUIT EXTRACT (PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT), SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROSULFITE, m-AMINOPHENOL, p-PHENYLENEDIAMINE, RESORCINOL, 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE, 2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE, 4-CHLORORESORCINOL, N-PHENYL-p-PHENYLENEDIAMINE SULFATE, 2-METHYLRESORCINOL, p-AMINOPHENOL, 1-NAPHTHOL, SODIUM PICRAMATE, 2-AMINO-3-HYDROXYPYRIDINE, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, 5-AMINO-6-CHLORO-o-CRESOL, 1-HYDROXYETHYL 4,5-DIAMINO PYRAZOLE SULFATE, N,N-BIS(2-HYDROXYETHYL)-p-PHENYLENEDIAMINE SULFATE.

Clementine

0,15% EXTRAKT Z FERMENTOVANÉHO CITRUSOVÉHO OVOCE
Tato aktivní složka se skládá z prvků pocházejících z odpadu pomerančové dužiny a hydrolyzovaných citronových proteinů, které poskytují hydratační, ochranné, změkčující vlastnosti, zlepšují rozčesatelnost a působí proti krepatění.

Schermata_2022-11-14_alle_15.09.45.webp
bottom of page