top of page
Professional_GelTheColor_Dolce.webp

GET THE DOLCE COLOR

Profesionální permanentní oxidační barva

Svoboda profesionální barvy bez amoniaku

Get The Color Dolce je permanentní barvicí krém, který vám umožní získat profesionální, vysoce výkonný výsledek s jemností složení bez amoniaku. Jeho krémová, jemná a sametová textura dodává barvu s vyváženými podtóny a je obohacena o extrakt z echinacey, který zaručuje větší respekt k pokožce.

54 odstínů

Poměr míchání 1:1,5 s Oxi-Cream

Velikost

Typ vlasů

Pro všechny typy vlasů.

Výsledky

√ Větší jemnost pro pokožku hlavy a vlasy √ Vysoce výkonná barva

Návod k použití

Barvu je nutné smíchat se specifickým krémem Oxi Cream podle tabulky níže. Směs naneste rovnoměrně na suché, neumyté vlasy a po uplynutí doby tuhnutí důkladně opláchněte.

Ingredience

 

AQUA (WATER / EAU), CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-30, PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, CETYL PALMITATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-22, PARFUM (FRAGRANCE), ETHANOLAMINE, SODIUM SULFITE, TETRASODIUM EDTA, ASCORBIC ACID, CARAMEL, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, SODIUM HYDROSULFITE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, ASCORBIC ACID, CARAMEL, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, SODIUM HYDROSULFITE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, p-PHENYLENEDIAMINE, 4-CHLORORESORCINOL, m-AMINOPHENOL, N-PHENYL-p-PHENYLENEDIAMINE SULFATE, 2-METHYLRESORCINOL, RESORCINOL, p-AMINOPHENOL, 1-NAPHTHOL, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, 1-HYDROXYETHYL 4,5-DIAMINO PYRAZOLE SULFATE, 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE, 2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE.

7_6022c23d-1d98-4250-b527-a8d6cff3f649.webp
zonnehoed-echinacea-magnus.webp

ECHINACEA
S léčivými, proti infekčními  vlastnostmi.

bottom of page