top of page
I-Light_Yellow (1).webp

I | LIGHT

Přímé barvení s vysokou intenzitou

Vyjádřete veškerou svou kreativitu prostřednictvím svých ultrabarevných vlasů

Odstíny připravené k použití, které lze smíchat dohromady a vytvořit tak živé, pastelové nebo vintage efekty: intenzita I | Světlá přímá barva vás překvapí! Řada se skládá z 13 barevných odstínů a 3 filtrů, které lze použít čisté nebo smíchané s libovolnou barvou k vytvoření efektů a vzhledu, které jste dosud neviděli: použijte k zesílení vybledlé barvy, pro kreativní odstíny nebo k maskování prvních šedin. Tento přípravek neobsahuje amoniak, nevyžaduje aktivaci a zanechává vlasy lesklé.

16 odstínů

Velikost

Typ vlasů

Pro všechny typy vlasů.

Výsledky

√ Živá a jasná barva √ Lesklé vlasy

Návod k použití

Aplikujte přímo na mokré a ručníkem vysušené vlasy, nechte působit 5-30 minut v závislosti na odstínu a důkladně opláchněte. K aplikaci používejte rukavice. Barva postupně vybledne během 3-15 umytí.

Ingredience

AQUA (WATER / EAU), PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HYDROXYPROPYL GUAR, PHENOXYETHANOL, QUATERNIUM-80, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PARFUM (FRAGRANCE), TETRASODIUM EDTA, CAPRYLYL GLY.COL, DECYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, BASIC BROWN 16, BASIC BLUE 99, BASIC YELLOW 57, BASIC RED 51, LIMONENE, CITRAL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL.

bottom of page