top of page
YesShine_ChristalWater_200ml.webp

YES SHINE

CRYSTAL WATER

Rozjasňující tekutý kondicionér

Neobyčejný elixír světla pro vaše vlasy

Takový lesk, jaký jste ještě neviděli: s ultralehkou a sametovou texturou tento tekutý kondicionér vyhlazuje vlasové vlákno a poskytuje okamžitý zrcadlový efekt. Vaše vlasy budou mimořádně lesklé a zářivé, zatímco zůstanou super lehké a hedvábné.

Formulováno s několika vybranými a základními ingrediencemi, vyhýbajícími se zbytečným nebo potenciálně škodlivým surovinám, a obohacené o biotechnologický extrakt z divizny, středomořské květiny, která absorbuje UV paprsky a přeměňuje je na světlo. Výsledek na vlasech je úžasný: budou vypadat zářivě, leskle a zdravě.

Obal je ze 100% recyklovaného plastu s etiketami z recyklovaného plastu OBP.

Velikost

Typ vlasů

Ideální pro všechny typy vlasů, zejména pro matné vlasy.

Výsledky

√ Okamžitá rozjasňující akce
√ Zrcadlový efekt
√ Mimořádně lesklé a hedvábné vlasy

Návod k použití

Po umytí šamponem před použitím protřepejte a před aplikací do všech délek vlasy dobře vysušte ručníkem, dokud nebudou nasycené. Když produkt nasytí vlasy, stane se z nich krém, poté chvíli masírujte, poté rozčešte a důkladně opláchněte.

Ingredience
ALCOHOL DENAT., AQUA, PROPYLENE GLYCOL, MYRISTYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, PARFUM, HYDROLYZED VERBASCUM THAPSUS FLOWER, LACTIC ACID, BENZYL BENZOATE, LINALOOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.

bottom of page