top of page
YesSmooth_CoatSpray_200ml.webp

YES SMOOTH

MAGIC COAT SPRAY

Ultralehký vyhlazující sprej proti krepatění vlasů

S krepatěním se můžete konečně rozloučit: s tímto sprejem to bude jen špatná vzpomínka!

Skutečná tajná zbraň v boji proti krepatění: tento ochranný sprej vlasy utěsní, přemění je a učiní je super hedvábnými a lesklými. Jeho ultra lehká textura dokonale vyhlazuje vlasové vlákno a chrání je před teplem, usnadňuje styling i ve vlhkých podmínkách.

Formulováno s několika vybranými a základními ingrediencemi, vyhýbající se zbytečným nebo potenciálně škodlivým surovinám, a obohaceno o Ultra-Sleek Biocomplex, směs biotechnologických a up-cyklických aktivních látek z organických kaštanů a hyperfermentované rýžové vody, které synergicky vytvářejí ochranný film na vlasy a zároveň je chrání před vlhkostí.

Obal je ze 100% recyklovaného plastu s etiketami z recyklovaného plastu OBP

Velikost

Typ vlasů

Ideální pro krepaté vlasy.

Výsledky

√ Ukázněné, hedvábné a lesklé vlasy
√ Ochrana před teplem
√ Uhlazená vlasová vlákna
√ Sbohem kadeře

Návod k použití

Na mokré vlasy po nanesení kondicionéru nebo masky YES SMOOTH nastříkejte do délek/konců. Neoplachujte a pokračujte ve fénování a stylingu

Ingredience

AQUA, DIPROPYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, SILICONE QUATERNIUM-18, GLYCERIN, POLYSILICONE-29, PHENOXYETHANOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, DECETH-7, TRIDECETH-6, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM BENZOATE, HYDROLYZED CHESTNUT EXTRACT, ORYZA SATIVA SEED WATER, POTASSI, UM SORBATE, SACCHAROMYCES FERMENT, CITRIC ACID, LACTOBACILLUS FERMENT.

bottom of page