top of page

LUMINUANCE

Permanentní barva na vlasy na olejové bázi bez PPD

Objevte novou permanentní barvu na vlasy bez PPD na bázi oleje, která změní váš zážitek z barvení! Jeho inovativní složení poskytuje nejen zářivou, dlouhotrvající barvu, ale také vytváří neuvěřitelný lesk a znásobuje ho na vašich vlasech! Díky výtažku z divizny ve funkčním množství 1,2 % přináší tento produkt extrémně jasný a zářivý výsledek, který nezůstane bez povšimnutí.

Jeho lehká a luxusní textura umožňuje snadnou a příjemnou aplikaci, zatímco obohacené složení vlasy vyživuje a zvlhčuje, zanechává je jemné a lesklé.

 

Zažijte lesk a intenzitu, kterou může poskytnout pouze 1,2% výtažek z divizny.

 

50 odstínů

Míchání 1 : 1 s Oxi-Cream; 1 : 2 pro super highlifting

Velikost

Typ vlasů

Pro všechny typy vlasů.

Výsledky

√ Jas barev +25 %
√ Krytí bílých vlasů
√ Barva s delší výdrží
√ Zářivá barva

Návod k použití

Tato barva by měla být smíchána s příslušným Oxi-Cream podle tabulky níže. Směs rovnoměrně rozetřete na suché, neumyté vlasy a na konci doby tuhnutí důkladně opláchněte.

Ingredience

AQUA, PEG-2 OLEAMINE, ALCOHOL DENAT, LAURETH-4, OLEIC ACID, ETHANOLAMINE, PROPYLENE GLYCOL,
GLYCERIN, PARFUM, HYDROLYZED VERBASCUM THAPSUS FLOWER, SODIUM SULFITE, ASCORBIC ACID, SODIUM HYDROSULFITE, TETRASODIUM EDTA, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, 2-METHYLRESORCINOL, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, M-AMINOPHENOL, RESORCINOL, 2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL HCL, 4-CHLORORESORCINOL, P-AMINOPHENOL, 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE, 1-NAPHTHOL, N,N-BIS(2-HYDROXYETHYL)-P-PHENYLENEDIAMINE SULFATE
2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE
2-AMINO-3-HYDROXYPYRIDINE, 1-HYDROXYETHYL 4,5-DIAMINO PYRAZOLE SULFATE, 5-AMINO-6-CHLORO-O-CRESOL, PHENYL METHYL PYRAZOLONE, 4-AMINO-M-CRESOL.

0,15% VITAMIN C
Dodává vlasům hebkost, lesk a antioxidační účinek.

bottom of page