top of page
Progetto-senza-titolo-1.png
linee-orizzontali-150x33.png

NAŠE FAQ

Zjistěte, co se děje v kosmetickém světě

linee-orizzontali-150x33.png

Proč nemohu najít úplný seznam toho, co produkt na obalu neobsahuje?

 

Nařízení 655/2013 zakazuje společnostem uvádět na obalu, že určité složky nejsou obsaženy ve výrobku.

Tím se zabrání jakékoli klamavé reklamě, protože všechny složky v uvedených produktech jsou pro konečného uživatele považovány za bezpečné. 

 

Víme, že naši spotřebitelé se velmi zajímají o ingredience, které používáme: Proto jsme se rozhodli tyto informace zahrnout do našich webových stránek. Na stránce každého produktu se zobrazí jak jeho složky, tak i složky, které nikdy nebyly a nikdy nebudou použity v našich produktech, jako jsou SLES, SLS a PARABENS.

 

Každý spotřebitel, který chce být více informován, se může také seznámit s našimi pokyny a podrobně si přečíst všechny formulační principy řady Imagea.

 

Pokud není produkt označen jako „bez parabenu“, znamená to, že vzorec obsahuje parabeny?

Imagea neobsahuje parabeny. Místo nich používáme jemnější konzervační látky, jako je fenoxyethanol, benzoát sodný a sorbát draselný.

 


NEJČASTĚJŠÍ PŘÍRODNÍ OTÁZKY

 

Jsou produkty IMAGEA veganské?

Všechny produkty IMAGEA, včetně barev na vlasy, jsou šetrné k vegan-friendly, což znamená, že neobsahují živočišné deriváty.

Několik složek používaných ve vlasové kosmetice, jako je keratin a kyselina hyaluronová, pochází ze zvířat. Vědecký výzkum dosáhl v posledních letech neuvěřitelného pokroku. Dnes existují umělé nebo rostlinné alternativy, které mají stejnou funkci a účinnost jako ingredience pocházející ze zvířat.

Přestože jsme se rozhodli, že naše výrobky nebudou certifikovány veganskými asociacemi, byla nám udělena certifikace Halal, mezi jejíž zásady patří nepoužívání živočišných derivátů.

 

Jsou produkty IMAGEA testovány na zvířatech?

Produkty Elgon nebyly na zvířatech nikdy testovány.

Od 11. března 2013 navíc právní předpisy Evropské unie zakazují kosmetiku, jejíž složky jsou testovány na zvířatech, nebo být vyráběny či distribuovány v Evropě.

 

Mohou těhotné ženy používat barviva IMAGEA?

Barvy IMAGEA jsou velmi jemné; Přesto důrazně doporučujeme těhotným ženám, aby požádaly svého lékaře o radu.

bottom of page