top of page

O ELGONU

Elgon salon

Elgon věří, že krása - jako emoce - je univerzální hodnota a každý člověk, bez ohledu na jeho rasu, kulturu a barvu, se snaží být krásný. Umělci vždy štětcem a poezií oslavují krásu a kadeřníci nejsou nikdo jiný než součást dnešních umělců, kteří oslavují krásu žen a mužů.

HISTORIE
Přes více než 40 let, Elgon spolupracuje s profesionálními kadeřníky, kteří věří v moc krásy a tvořivou sílu jejich práce.


Elgon byl založen v roce 1970 v Miláně, v mezinárodním hlavním městě módy a stylu, talentovaným a zkušeným zakladatelem v oblasti profesionální kosmetiky.

Elgon je rozvíjen prostřednictvím tvorby a efektivní výroby, šetrných a příjemných barev na vlasy a kosmetiky. Přistupuje specificky ke každému salonu v oblasti vzdělávání krásy.

V současné době má Elgon salony ve více než 70 zemích a vlastní inovativní školící akademii ve Florencii.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Značka Elgon je ohleduplná k životnímu prostředí ve všech směrech.

 

Dodavatelé surovin a obalů jsou pečlivě vybíráni s jediným záměrem - v maximální míře snížit dopad na kvalitu životního prostředí a množství obalového odpadu.
 

Elgon se stará o to, aby použité základní suroviny nebyly škodlivé pro zdraví člověka a životní prostředí.

 

S výhledem do budoucnosti podporuje zlepšování životního prostředí, ve kterém žijeme, dbá na poselství života budoucím generacím a na bezpečnější a zdravější planetu.

Vzdělání

Tento rok Vám v Elgonu rádi představíme stručnou a podnětnou sbírku školení. Kde naši kvalifikovaní školitelé, kadeřníci a trenéři budou pracovat, aby vám pomohli vyvést vašeho vnitřního umělce a sdílet s vámi vášeň, kterou všichni máme v našem oboru.

 

Nabízíme školení založené na více službách, kde cílem je pomoci vám, našim partnerům a to zvýšit svůj příjem díky zvyšování znalostí, technik a sdílení inspirací.

Sociální zodpovědnost

"Ti, kteří věří v Elgonu, vědí, že jsou součástí něčeho mnohem většího. Hledání krásy ve všech jeho podobách je harmonie. Proto jsme se rozhodli spolupracovat s COOPI - (Cooperazione Internazionale [Mezinárodní spolupráce]).

 

V Elgonu, kosmetika nejsou jen produkty a pro nás to není jem práce.

COOPI nám umožnila vyjádřit toto přesvědčení jasným a přesným cílem.
Právě z tohoto důvodu se Elgon rozhodl poskytnout podporu projektu COOPI: "V je vývoj, budoucnost Sierry Leone je žena", který je zaměřen na 2500 žen v Sierra Leone a komunitách, ve kterých žijí. Cílem tohoto projektu je podpora a koordinace místních ženských akcí zaměřených na podporu jejich vlastnického práva a gramotnosti, společné úsilí o větší zapojení žen do rozhodování o těchto otázkách, jakož i jejich účinného uplatňování.

bottom of page