top of page
Professional_Tonalight.webp

TONALIGHT

Profesionální demipermanentní oxidační barva

Znovu objevte lesk svých vlasů s ultra zářivými efekty tón v tónu

Tonalight je demipermanentní barvící krém (přeliv) s lesklými a zářivými odstíny, ideální pro ty, kteří mají první šediny a nechtějí používat klasickou barvu, pro zvýraznění podtónů a zintenzivnění barvy vybledlých a nevýrazných délek. Obohaceno o Biotech Olive Complex, čistou fermentovanou aktivní složku, která dodává barvě zářivé barvy pro mimořádně zářivý efekt.

35 odstínů

Poměr míchání 1:1,5 s Tonactivatorem

Velikost

Typ vlasů

Pro všechny typy vlasů 

Výsledky


√ Krytí prvních šedin √ Jasné barvy a mnohostranné podtóny

Návod k použití

Barvu je nutné smíchat se specifickým oxidačním krémem Tonactivator podle níže uvedené tabulky. Směs naneste rovnoměrně na suché, neumyté vlasy a po uplynutí doby tuhnutí důkladně opláchněte.

Ingredience

AQUA (WATER / EAU), CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-30, PROPYLENE GLYCOL, ETHANOLAMINE, GLYCERYL STEARATE, PARAFFIN, POLYQUATERNIUM-22, CETYL PALMITATE, QUATERNIUM-80, POTASSIUM ETHYLHEXYL/ISOTRIDECETH-8, PHOSPHATE, SODIUM SULFITE, ASCORBIC ACID, SODIUM HYDROSULFITE, TETRASODIUM EDTA, LACTOBACILLUS/OLIVE LEAF FERMENT EXTRACT, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, m-AMINOPHENOL, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, 4-CHLORORESORCINOL, 2-METHYLRESORCINOL, 2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL HCL, 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE, p-AMINOPHENOL, RESORCINOL, 5-AMINO-6-CHLORO-o-CRESOL, PHENYL METHYL PYRAZOLONE, 1-HYDROXYETHYL 4,5-DIAMINO PYRAZOLE SULFATE, 2-AMINO-3-HYDROXYPYRIDINE, N,N-BIS(2-HYDROXYETHYL)-p-, PHENYLENEDIAMINE SULFATE, 2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE, 2-AMINO-6-CHLORO-4-NITROPHENOL, 4-AMINO-m-CRESOL.

Bollino_Vegan_bianco.webp

VEGAN

Bollino_Biotech_Olive_Complex_white.webp

BIOTECH OLIVE COMPLEX

Ovoce a listy

BIOTECH OLIVE COMPLEX

Neuvěřitelně čistá a vysoce koncentrovaná aktivní složka získaná díky biotechnologické fermentaci olivových listů zvýrazňuje barvu a přináší obzvláště jasný a mnohostranný výsledek.

bottom of page