top of page
I-Blonde_Freehand.webp

I|BLOND

FREEHAND

Vysoce zesvětlující melír

Popusťte uzdu svému talentu a kreativitě s vysoce výkonným produktem pro odlehčení rukou

Ultrakompaktní jílový melír se snadno zpracovatelnou konzistencí a elastickou texturou pro maximální přesnost a dokonalou přilnavost k vlasům. Zesvětlí až o 7 tónů a je ideální pro zesvětlovací techniky z volné ruky, jako je balayage. Zesvětlující prvky receptury působí v synergii s AC OIL Complex, bohatou směsí olejů, která chrání vlasy před stresem způsobeným bělením, a extraktem z zlaté řasy pro antioxidační a změkčující účinek.

Poměr míchání 1:2 s Oxi-Cream, 10°-20°-30°-40° vol.

Velikost

Typ vlasů

Všechny typy vlasů a všechny techniky zesvětlování

Výsledky

√ Moderní bělení  √ Perfektní pro moření a čištění barev

Návod k použití

Melír je nutné smíchat se specifickým krémem Oxi Cream (10, 20, 30 nebo 40 obj.) v poměru 1:2. Naneste směs rovnoměrně na suché vlasy a nechte působit až 45 minut, každých 5 minut kontrolujte zesvětlení. Na konci doby důkladně opláchněte.

Ingredience

POTASSIUM PERSULFATE, MAGNESIUM CARBONATE HYDROXIDE, KAOLIN, MAGNESIUM OXIDE, TRISODIUM PHOSPHATE, DIAMMONIUM PHOSPHATE, AMMONIUM PERSULFATE, SODIUM METASILICATE, CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA GUM (CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA (GUAR) GUM), PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL / HUILE MINERALE), MAGNESIUM STEARATE, XANTHAN GUM, CYCLODEXTRIN, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, DISODIUM EDTA, GLYCINE SOJA OIL (GLYCINE SOYA (SOYBEAN) OIL), HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL), ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL (ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL), CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL (LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL), ANTHEMIS NOBILIS FLOWER OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BISABOLOL, RETINYL PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT.

bottom of page